KOLEKCE 2

 

Piazza-no1

Gaia-no1

Piazza-no2

Gaia-no2

Piazza-no3

Gaia-no3

ESPIGO

g5862LOŽNICE JE MÍSTO, KDE VĚTŠINA Z NÁS SNÍ SVÉ SNY A ČERPÁ ENERGII PRO ZHMOTNĚNÍ SVÝCH TUŽEB A PŘÁNÍ.

Je velmi důležité, jaký prostor nás obklopuje a jakou energii z tohoto prostoru můžeme čerpat. Každý materiál, ať přírodní, či umělý, něco vyzařuje. Enozzi se snaží v této kolekci dát prostor převážně přírodním materiálům a jejich kráse. Pečlivě dbáme na kvalitu suroviny a dalšího zpracování. Z každého póru a z každého kusu nábytku je cítit úcta k přírodě, řemeslná kvalita, majestátnost a síla dřeva. Celou kolekci jsme pro Vás připravovali s myšlenkou, že budete obklopeni nejen nábytkem, ale i příjemnou atmosférou.

Postele kolekce 2 jsou dodávány v provedení buk, dub. V tomto provedení si můžete vybrat ze třech možností:

1.) čela - buková masivní spárovka / bočnice - buková masivní spárovka

2.) čela - buková masivní spárovka / bočnice - buková dýha (uvnitř smrková laťovka lepená) - levnější varianta

3.) čela a bočnice dubový masiv

Lůžka jsou vybavena kvalitním kováním s nastavitelnou výškou lehací plochy (jednolůžko lze nastavit do 4 poloh, dvoulůžko do 3). Dvoulůžka mají vždy střednici s plastovou stavitelnou středovou nohou. Skvělým doplňkem pro Vaši masivní postel pak mohou být zásuvky pod postel, které slouží jako nemalý úložný prostor. Tyto zásuvky mohou být buď boční, tzn. po celé délce postele, či 3/4 v případě, že máte u postele noční stolek.

Po některé postele si můžete zvolit i tzv. box pod postele. V tomto případě musíte použít vhodný výklopný rošt a vznikne Vám opravdu krásný úložný prostor.