Komody 

Komody patří k dalším zajímavým solitérům naší kolekce 1. Jsou dodávány v kombinaci masiv/dýha/DTD.

V provedení buku - čílka zásuvek a horní půda je z masivu, boky dýhované DTD18, korpus překližka 12BR, dno zásuvek překližka 5BR, záda sololit.

U provedení bříza - kombinace je stejná jako u buku, výjimku tvoří ale parketkový design na plochách z masivu. Sokl pod komody je z dýhované DTD18.

Komody jsou dodávány s polovýsuvy. Nově u našich komod kombinovaných a zásuvkových naleznete výsuvy od značky Blum - Blumotion Tandem, které se vyznačují dorazem a dotahem.

Dle Vašich požadavků si můžete vybrat ze tří typů podnoží (kluzáky, sokl, kovové nohy) a dvou typů vrchní půdy. Půda se zkosenou hranou se více hodí k posteli Viva, Speranza, Mystery nebo Desire. V případě březového provedení je potřeba u zkosené části počítat s ozubeným tvarem napojení jednotlivých lamel, druhou variantou je půda s oblou hranou.

Rovněž máte možnost vybrat si ze dvou druhů úchytů. Pokud nejste zastánci příliš viditelných úchytů, tak vám doporučujeme zvolit si úchytku ZIO. Pro toho, kdo naopak upřednostňuje opačný styl, je tu celostříbrná úchytka s názvem ENO. Všechny úchytky u komod i nočních stolků si lze vybrat ve dvou volitelných roztečích - rozteč 9,6 cm nebo 16 cm.

Úchyt ZIO 9,6 a 16 - kombinace dřevo / kov

Úchyt ENO 9,6 - kov

Úchyt ENO 16 - dřevo lakované